1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo płynące z częstych elementów wzmacniających, jakie znajdują się w tymże serum sprawiają, iż właśnie po pierwszej aplikacji może i poczuć różnicę. To wyjątkowa formuła, która łączy się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 i skupionych spośród nimi pomocy. Ekstrakty z kiełków soi i pszenicy odżywiają, wyciąg z nasion róży doprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C oraz E efektywnie chroni włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co ma niezbyty dowód iż warto wziąć z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso

Pro Engine Ultra

Revitalum Mind-Plus

Vivese