1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Stylizacja świąteczna: w barwach choinki.

Ciemna zieleń, głęboka purpura i błyszczące srebro i złoto to barwy najczęściej kojarzone ze świętami. Stylizacja świąteczna również jest utrzymana w odcieniach z gwiazdkowej palety.
Dekoracja świąteczna bazuje na czerwonej sukience wykończonej czarną siateczką. Pas i biodra eksponuje efektowna baskinka, a dekolt wykrojony w kształt serca przykuwa uwagę na piersi. Sukienka bywa seksowna, ale nie odsłania zbyt wiele, a dzięki optymalnej długości za kolana akcentuje najbardziej fajne partie nóg
Pozostając w klimacie choinkowych detali, jako dodatek polecamy intensywnie zielone szpilki wyszywane cekinami w jednakowym kolorze i wykończone oszałamiającą kokardką – dzięki nim z pewnością zrobisz furorę na familijnym spotkaniu.
Do kolorów choinki i śniegu nawiązuje również biżuteria.
etno-297x417
Polecamy komplet łączący białe oraz zielone cyrkonie, składający się z owalnych kolczyków oraz pierścionka w posrebrzanej oprawie. Cyrkonie będą alternatywą dla szmaragdów, to znaczy standardowych, zielonych kamieni. Stylizacja galowa zawiera poza tym drobną kopertówkę – w takim wypadku zalecamy czarne, skórkowe puzderko ozdobione srebrnym, ażurowym wzorem. Dekorację w barwach choinki bezwzględnie musi uzupełnić karminowa pomadka dodatkowo zdecydowany manikiur w tym samym kolorze albo barwie metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki wieczorowe