1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Moda powszechna

Dużo pań ma znaczące kompleksy na tle swojej wagi – w wielu przypadkach nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma najmniejszego sensu ściemniać – całkiem często jest tak, że w istocie panie mają o kilka kilogramów za dużo. Na całe szczęście istnieją bardzo interesujące rozwiązania, które spowodują, iż można wyglądać sporo szczuplej. Ba, w wielu przypadkach całkiem chude kobiety przez słabo dopasowane ubrania mogą wyglądać na sporo cięższe aniżeli w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Torebki-141.html
Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednokolorowe – naturalnie nikt nie zakłada, że odpadają różne odcienie takiego samego koloru, nie przesadzajmy, w tej kwestii panuje akurat wolność. Do tego niech kolor naszego stroju podkreśli to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na chudej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, najróżniejszych żabotów i falban. Jeśli zaś wchodzą w rachubę wąskie biodra i rozbudowana klatka piersiowa, to należałoby nałożyć szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. Nierzadko panie pragną ukryć brzuch, i nie tylko jeżeli są w ciąży. W tym celu należy nałożyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Choć w ostatnim czasie panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakowoż jeśli jakaś z kobiet pragnie takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i do tego szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Botki-273.html kilka kilogramów lżej.