1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Z jakich powodów nie masz ochoty na seks?

indeks1

Dlaczego ci się nie chce uprawiać seksu?

Brak zainteresowania seksem u facetów to nie to samo, co kłopoty ze wzwodem lub impotencja. Mężczyźni, którzy mają zbyt niskie libido albo nawet jego brak, są w stanie uzyskać erekcję, nawet, jeśli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być wywołany bardzo rozmaitymi czynnikami, które obejmują zarówno problemy fizyczne i psychiczne. Te pierwsze to z reguły alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, nadwaga, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca lub działania uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido bądź wręcz jego zaniku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm oraz kłopoty w związku. Niskie
tania viagra libido może też wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań wywołanych traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowy klimat

Większa część mężczyzn doznaje stresu na skutek kłopotów w pracy albo problemów w związku czy w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Niezależnie od przyczyn stresu, organizm ludzki ma naturalną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wytwarza hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w praktyce mają pobudzać go do działania. Ciężko jednakże po otrzymaniu reprymendy od szefa zacząć z nim bójkę albo brać nogi za pas, wskutek tego przeważnie tłumimy tę naturalną reakcję, powodując, że zgromadzona energia oraz napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez długi czas trwasz w podobnej sytuacji nie mając szansy rozładować swojego stresu, musisz liczyć się z pojawieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich kamagra tanio jak brak popędu płciowego czy brak zainteresowania seksem.