1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Z czego wynikają kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki kłopot ze wzwodem występuje raz na pięć stosunków, tym samym można określić, że może się to wydarzyć co najmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny zaburzeń erekcji są bardzo zróżnicowane, inne w przypadku panów w wieku lat 20, a inne u 60-latka.
Erekcja następuje w chwili wzbudzenia ośrodka erekcji, który umieszczony jest w rdzeniu kręgowym. Członek napełnia się krwią, następuje wzwód. Kłopot z erekcją powstaje, gdy wzwód nie pojawia się wcale lub nie utrzymuje się wystarczająco długo, by dało się odbyć normalny stosunek. Mówi się o poważnym kłopocie ze wzwodem, kiedy problem następuje minimum w 75% prób i trwa to przez dłuższy czas. Przypadkowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z erekcją. Poniżej przedstawiamy najważniejsze przyczyny kłopotów ze wzwodem.
1.Stres i przemęczenie. W momencie, gdy spędzamy dużą część dnia w pracy oraz żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie posiadać siły oraz ochoty na zbliżenia. Należy w takich przypadkach zatroszczyć się o niwelowanie sytuacji nas stresujących, relaks tani cialis oraz właściwe podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeżeli w krwioobiegu organizmu zaczynają tworzyć się blaszki miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z ogromnym trudem. Może to powodować zbyt mały napływ krwi do penisa i brak lub niepełną erekcję.
3.Papierosy. Z analiz wykonanych przez ekspertów jasno wynika, że wypalanie pojedynczej paczki dziennie aż u 75% osób prowadzi do impotencji. Oprócz komplikacji z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich słabszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie tania levitra