1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Wszystko o problemach z męskością

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który przeważnie sprawia przyjemność, czasami może być dla faceta dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, gdy chorujesz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych pięć demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, potencja typ infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie gruczołu krokowego i choroba Peyroniego. Wymienione schorzenia można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, zwykle lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Znane są także domowe sposoby leczenia niektórych z nich.

Chyba wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych kilka przypadłości może doprowadzić do tego, iż twoja przyjemność przeobrazi się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych chorobach oraz o metodach usuwania ich, jeżeli już cię dopadną.

Zakażenie dróg moczowych

Kiedy drogi moczowe zostaną opanowane przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nieleczone zakażenie dróg moczowych może zainfekować nerki i wywołać nieodwracalne ich uszkodzenie. Większa część zakażeń układu moczowego zaczyna się od zainfekowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz tadalis z pęcherza moczowego. Zarazki, które wywołują zakażenia, najczęściej gnieżdżą się się w jelicie grubym oraz są także w stolcu. Twoje szanse na zainfekowanie dróg moczowych są większe, jeżeli wypijasz za mało płynów, lub jeżeli chorujesz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe również pogłębiają ryzyko zakażenia dróg moczowych.