1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Kilka trików na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Sposoby na mocniejszy wzwód

Znanych jest kilka łatwych metod, pozwalających uzyskać mocniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem zadowalająco silna albo jeżeli pragniesz mieć silniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz parę rad dla siebie.

Przedstawiamy ci parę prostych metod, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej partnerki. Jeśli taki jest właśnie twój cel, poniższe porady bez wątpienia ci się przydadzą!

Zakaz palenia papierosów

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego penisa oraz jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Bez pośpiechu i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w układzie krwionośnym człowieka, jest wywołany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zawężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż spada transport krwi do członka w czasie seksu. Jeżeli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, przypuszczalnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Zrzuć tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz się pozbyć całego tego tłuszczu i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tłuszczu oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza obniżoną zdolność erekcji. Jeśli jesteś osobą otyłą to wykazujesz też podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się również do chorób układu krwionośnego. Taki stan może też mieć wpływ na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być zwolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wywołuje zwiotczenie penisa. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.