1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy bazujące na uciskaniu pewnych miejsc na stopach. U panów trzeba pobudzać nerwy zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i stanowczo naciskać na pięty. Dotykanie trzeba rozpocząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i z czasem zwiększać moc nacisku. Każdą z pięt należy uciskać przez około pięciu minut.
Panie mocniej reagują na pobudzanie miejsc umiejscowionych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych punktów jest świetnym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Rozbudzą w ten sposób penisa. Dzięki prostym masażom pożycie seksualne viagra cenamoże być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te zamieszczone na piętach odpowiadają za wywołanie reakcji seksualnych. Uciskanie tych receptorów wzmacnia funkcjonowanie narządów płciowych. Takie masowanie może ciekawie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeżeli para chce spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba wybrać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą dokładnie, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra