1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Untoxin – Czujesz się stale wykończony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Spróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w struktur kapsułek. Wynik ten określony jest do stosowania w stanach prania i detoksykacji organizmu ze niebezpiecznych substancji, których nagromadzenie zapewne żyć efektem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Przemieszcza się to na ekologiczne przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak sok z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji przyjemnej oraz olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we natury, co tłumaczy się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy brać w trakcie czyli po posiłku, popijając ogromną liczbą wody. 

Pierwsze efekty stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć zaraz po siedmiu dniach od przygotowania jego zażywania. 

Należy wspominać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergię na jakikolwiek jego składnik.

Suplementy diety winnym być zapisywane w temperaturze domowej w styl naturalny dla malutkich dzieci. Zabezpieczać przed światłem oraz wykonywaniem wilgoci. Produkt dany jest dla osób dorosłych. Suplement diety nie może stanowić łączony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

tani Untoxin

Derminax tanio

Follixin