1234 Street Name, City Name, United States
(123) 456-7890 info@yourdomain.com

Stylizacja elegancka: klasyka z połyskiem.

Biała bluzka i czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej tradycyjnie, pomimo tego nie musi tak pozostać. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego stroju nabiera dorosłego charakteru dzięki kunsztownym tkaninom i dodatkom.
W takim zestawie śnieżna bluzka zachowuje ponadczasowy, dopasowany fason i jest zapinana na guziki, bo skrzydełka kołnierza nie są typowo wygięte, lecz nieskomplikowane i postawione, co od razu dodaje koszuli elegancji. Stylizacja kunsztowna bywa podkręcona skórkową, ołówkową spódnicą, która zastępuje zwyczajny wzór z tkaniny. Taka tkanina daje jej trochę ekstrawaganckiego charakteru oraz udowadnia, że nosząca ją kobieta jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby pełna bez butów na obcasie. My proponujemy błyszczące, srebrne szpilki o trendy, głęboko wyciętym kroju i z geometrycznym, wydłużonym czubkiem przykrywającym stopę na skos. Nieszablonowe buty nadają ton kolejnym dodatkom. Szyję zdobi kunsztowny naszyjnik na wisiorku, który ozdabia sporo łączonych ze sobą błyskotek. Połyskujące ozdoby dostrzegalne zza połów koszuli nie przytłoczą stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na nadgarstek proponujemy delikatny, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka znajdujące się przy kopercie. Kopertowa torebką w stylizacji color-blocking łączy czerń z szarością i można ją nosić w ręku lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy eleganckiej stylizacji razem z linkami do butików umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przekierowuje na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie damskie torebki